Urządzenie do sprawdzania złota - Spektrometr GOLDSCOPE SD 520

Prace jubilerskie są związane z działaniem na drogocennych materiałach. Ich jakość oraz próba są bardzo istotne przy tworzeniu samej wyceny, ale też badaniu otrzymywanego kruszcu. Z tego powodu wielu profesjonalistów kupuje fachowe urządzenia do sprawdzania złota – jednym z nich niewątpliwie jest spektrometr GOLDSCOPE SD 520. Narzędzie zostało wyposażone w dokładne mechanizmy i charakteryzuje się niezwykła precyzją, dlatego na pewno dobrze się sprawdzi podczas specjalistycznych badań.
obrazek prezentujacy

Spektrometr jubilerski do złota GOLDSCOPE SD 520

Spektrometr do badania złota GOLDSCOPE SD 520 jest wyposażony w precyzyjny detektor SDD. Dzięki temu oferuje wysoką rozdzielczość, a także szybki pomiar – trwa on od 20 do 100 sekund. Warto także wspomnieć o powtarzalności oscylującej poniżej 0,5‰. Urządzenie nie wymaga dużej powierzchni pomiarowej – wystarczy 0,7 mm. Do tego oprogramowanie posiada polską wersję językową, co znacznie ułatwia korzystanie z produktu. Urządzenie do sprawdzania złota wyróżniają także micro-focus z okienkiem berylowym oraz filtr Al. 500.
Urządzania pomiarowe – oferta ITA
Spektrometr rentgenowski

Spektrometr do badania złota – cena

Koszt zakupu spektrometru jubilerskiego do badania złota GOLDSCOPE SD 520 jest zależny od wybranej opcji – czyli typu obudowy oraz detektora. Można zastosować detektor półprzewodnikowy PIN lub SDD. Dodatkowo przesłona może mieć 0,6 mm, 1 mm lub 2 mm. W każdym przypadku cena jest w atrakcyjna, zwłaszcza w stosunku do jakości sprzętu, co zapewnia mu dużą popularność. Nieprzypadkowo urządzenie jest doceniane zarówno przez pracowników skupów złota, ale też w zakładach specjalizujących się w rafinacji złota czy w urzędach probierczych. Jest niezawodne i niezwykle precyzyjne.

Spektrometr do badania złota - opinie

Nie bez powodu spektrometr GOLDSCOPE SD 520 otrzymuje bardzo dobre opinie na całym świecie. Oferuje wysoką jakość w stosunkowo niskiej cenie. Jest doceniany przede wszystkim za dokładność pomiarów oraz prostą obsługę. Oprogramowanie zapewnia automatyzację pomiarów seryjnych, a parametry pomiarów można dowolnie regulować. Urządzenie do sprawdzania złota cieszy się także uznaniem za automatyczne tworzenie raportów według konfigurowalnego szablonu. To doskonały wybór dla wszystkich profesjonalistów.